Tridonic LC 10W 150-250mA flexC SC SNC4 LED pogonski sklop 10.5 W 0.25 A 24 - 42 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435795 - 62
- Oznaka:
- 87501081
- EAN:
- 9006210821993
- Kataloški br:
- 3435795 - 62
- Oznaka:
- 87501081
- EAN:
- 9006210821993
Tridonic LC 10W 150-250mA flexC SC SNC4 LED pogonski sklop 10.5 W 0.25 A 24 - 42 V 1 kom.
23.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 24 - 42 V
- 0.25 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| dim. | (D x Š x V) 70 x 43 x 22.5 mm |
| Izlazni napon (max.) | 42 V |
| Izlazni napon (min.) | 24 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga (maks.) | 10.5 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 0.25 A |
| Područje snage | 10.5 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 22.5 mm |
| Dužina | 70 mm |
| Maks. temperatura | +50 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 80.5 % |
Opis
Opis
Odabir izlazne struje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.