Tridonic LC 25W 450-600mA flexC SRSN C4 LED pogonski sklop 25.5 W 0.6 A 24 - 42 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435802 - 62
- Oznaka:
- 87501088
- EAN:
- 9006210825694
- Kataloški br:
- 3435802 - 62
- Oznaka:
- 87501088
- EAN:
- 9006210825694
Tridonic LC 25W 450-600mA flexC SRSN C4 LED pogonski sklop 25.5 W 0.6 A 24 - 42 V 1 kom.
32.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 24 - 42 V
- 0.6 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| Pogonska struja | 450 mA |
| dim. | (D x Š x V) 147 x 43 x 30 mm |
| Boja | bezbojna |
| Izlazni napon (max.) | 42 V |
| Izlazni napon (min.) | 24 V |
| Radni napon | 24 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga (maks.) | 25.5 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 0.6 A |
| Područje snage | 25.5 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 147 mm |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 87.5 % |
Opis
Opis
Odabir izlazne struje, neovisni predspojni uređaj
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.