Tridonic LC 28W 300-700mA 42V bDW NFC SC EXC3 LED pogonski sklop 28 W 0.7 A 7.5 - 42 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435719 - 62
- Oznaka:
- 28003715
- EAN:
- 9006210757308
- Kataloški br:
- 3435719 - 62
- Oznaka:
- 28003715
- EAN:
- 9006210757308
Tridonic LC 28W 300-700mA 42V bDW NFC SC EXC3 LED pogonski sklop 28 W 0.7 A 7.5 - 42 V 1 kom.
275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 7.5 - 42 V
- 0.7 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| dim. | (D x Š x V) 97 x 43 x 30 mm |
| Izlazni napon (max.) | 42 V |
| Izlazni napon (min.) | 7.5 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga (maks.) | 28 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 0.7 A |
| Područje snage | 28 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 97 mm |
| Maks. temperatura | +50 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 85 % |
Opis
Opis
Odabir izlazne struje, NFC funkcija, upravljačka jedinica za hitnu rasvjetu, kompatibilna s DC-om, programabilna izlazna struja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.