Tridonic LC 35W 24V MTR SC PRE2 LED pogonski sklop 35 W 1.453 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435731 - 62
- Oznaka:
- 28004489
- EAN:
- 9006210799469
- Kataloški br:
- 3435731 - 62
- Oznaka:
- 28004489
- EAN:
- 9006210799469
Tridonic LC 35W 24V MTR SC PRE2 LED pogonski sklop 35 W 1.453 A 1 kom.
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1.453 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| dim. | (D x Š x V) 195 x 43 x 30.2 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga (maks.) | 35 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 1.453 A |
| Područje snage | 35 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30.2 mm |
| Dužina | 195 mm |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 89 % |
Opis
Opis
neovisni predspojni uređaj, DC kompatibilan, predspojni uređaj za upravljanje rasvjetom u nuždi
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.