Tridonic LC 38W 650–1050mA flexC NFC SC EXC3 LED pogonski sklop 36 W 1.05 A 7.5 - 42 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435791 - 62
- Oznaka:
- 87501028
- EAN:
- 9006210791944
- Kataloški br:
- 3435791 - 62
- Oznaka:
- 87501028
- EAN:
- 9006210791944
Tridonic LC 38W 650–1050mA flexC NFC SC EXC3 LED pogonski sklop 36 W 1.05 A 7.5 - 42 V 1 kom.
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 7.5 - 42 V
- 1.05 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| dim. | (D x Š x V) 97 x 43 x 30 mm |
| Izlazni napon (max.) | 42 V |
| Izlazni napon (min.) | 7.5 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga (maks.) | 36 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 1.05 A |
| Područje snage | 36 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 97 mm |
| Maks. temperatura | +50 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 87 % |
Opis
Opis
DC kompatibilna, upravljačka jedinica za hitnu rasvjetu, NFC funkcija, odabir izlazne struje, programabilna izlazna struja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.