Tridonic LC 60W 48V one4all NF SC EXC SP LED pogonski sklop 60 W 1.25 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435722 - 62
- Oznaka:
- 28003841
- EAN:
- 9006210762043
- Kataloški br:
- 3435722 - 62
- Oznaka:
- 28003841
- EAN:
- 9006210762043
Tridonic LC 60W 48V one4all NF SC EXC SP LED pogonski sklop 60 W 1.25 A 1 kom.
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1.25 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| dim. | (D x Š x V) 193 x 43 x 30 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Priključak | utični priključak |
| Snaga (maks.) | 60 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 1.25 A |
| Područje snage | 60 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 193 mm |
| Maks. temperatura | +65 °C |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Stupanj učinkovitosti | 91 % |
Opis
Opis
neovisni predspojni uređaj, predspojni uređaj za upravljanje rasvjetom u nuždi, NFC funkcija, DC kompatibilan, programabilna izlazna struja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.