Tridonic LED operativni uređaj 100 W 4.170 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3557779 - 62
- Oznaka:
- 28004437
- EAN:
- 9006210797731
- Kataloški br:
- 3557779 - 62
- Oznaka:
- 28004437
- EAN:
- 9006210797731
Tridonic LED operativni uređaj 100 W 4.170 A 1 kom.
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4.170 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED operativni uređaj |
| dim. | (D x Š x V) 295 x 43 x 30 mm |
| Izlazna struja maks. | 4.170 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4.17 A |
| Radni napon | 24 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Snaga (maks.) | 100 W |
| Težina | 224 g |
| Područje snage | 100 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 295 mm |
Opis
Opis
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.