Tridonic LED operativni uređaj 60 W 2.500 A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3557778 - 62
- Oznaka:
- 28004436
- EAN:
- 9006210797663
- Kataloški br:
- 3557778 - 62
- Oznaka:
- 28004436
- EAN:
- 9006210797663
Tridonic LED operativni uređaj 60 W 2.500 A 1 kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2.500 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED operativni uređaj |
| dim. | (D x Š x V) 225 x 43 x 30 mm |
| Izlazna struja maks. | 2.500 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.5 A |
| Radni napon | 24 V |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Snaga (maks.) | 60 W |
| Težina | 150 g |
| Područje snage | 60 W (max) |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 225 mm |
Opis
Opis
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.