Tridonic Tridonic basicDIM passive module G2 kontroler 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435716 - 62
- Oznaka:
- 28003541
- EAN:
- 9006210745916
- Kataloški br:
- 3435716 - 62
- Oznaka:
- 28003541
- EAN:
- 9006210745916
Tridonic Tridonic basicDIM passive module G2 kontroler 1 kom.
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kontroler |
| Serija | Tridonic |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 15.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 80.7 x 30 x 15.3 mm |
| Dužina | 80.7 mm |
| Izlazna struja (min.) | 0.25 A |
Opis
Opis
Može se integrirati u Casambi sustave (Casambi Ready)
Bežično upravljanje putem Android/iOS uređaja
Nije potreban vanjski pristupnik
Automatski gradi bežičnu komunikacijsku mrežu s do 250 čvorova(1)
Mali dizajn, idealan za ugradnju rasvjetnih tijela
Digitalni izlaz: DALI kompatibilan
Napajanje putem DALI linije
4 neovisna ulaza za tipke
Jednostavna implementacija RGB i kontrola temperature boje
Bežično ažuriranje firmvera moguće je s bilo kojim Android ili iOS uređajem
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bežično upravljanje putem Android/iOS uređaja
Nije potreban vanjski pristupnik
Automatski gradi bežičnu komunikacijsku mrežu s do 250 čvorova(1)
Mali dizajn, idealan za ugradnju rasvjetnih tijela
Digitalni izlaz: DALI kompatibilan
Napajanje putem DALI linije
4 neovisna ulaza za tipke
Jednostavna implementacija RGB i kontrola temperature boje
Bežično ažuriranje firmvera moguće je s bilo kojim Android ili iOS uređajem
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pojedinačno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.