Tridonic Tridonic basicDIM PWM CV 4ch prigušivač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435708 - 62
- Oznaka:
- 28002575
- EAN:
- 9006210694818
- Kataloški br:
- 3435708 - 62
- Oznaka:
- 28002575
- EAN:
- 9006210694818
Tridonic Tridonic basicDIM PWM CV 4ch prigušivač 1 kom.
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prigušivač |
| Serija | Tridonic |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 18 mm |
| dim. | (D x Š x V) 72.6 x 30 x 18 mm |
| Dužina | 72.6 mm |
| Priključak | utični priključak |
| Izlazna struja (min.) | 6 A |
| Izlazni napon (max.) | 24 V |
| Izlazni napon (min.) | 12 V |
| Snaga (maks.) | 144 W |
| Broj izlaza | 4 x |
| Maks. temperatura | +45 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.