Tridonic Tridonic basicDIM Sensor 5DP 38rc detektor pokreta 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435781 - 62
- Oznaka:
- 28002801
- EAN:
- 9006210698571
- Kataloški br:
- 3435781 - 62
- Oznaka:
- 28002801
- EAN:
- 9006210698571
Tridonic Tridonic basicDIM Sensor 5DP 38rc detektor pokreta 1 kom.
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor pokreta |
| Serija | Tridonic |
| Radni napon | 230 V |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 73.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 85 x 85 x 73.3 mm |
| Dužina | 85 mm |
Opis
Opis
Može se integrirati u Casambi sustave (Casambi Ready)
Upravljanje ovisno o ambijentalnom svjetlu i detekcija prisutnosti
Bežično upravljanje putem Android/iOS uređaja
Automatski gradi bežičnu komunikacijsku mrežu s do 250 čvorova
Napajanje putem mreže
Dostupne su opcije montaže za spuštene stropove i pune stropove
Tehnologija pasivnog infracrvenog senzora
Uključuje otvore za optimizaciju područja detekcije senzora
Ovaj tekst je strojno preveden.
Upravljanje ovisno o ambijentalnom svjetlu i detekcija prisutnosti
Bežično upravljanje putem Android/iOS uređaja
Automatski gradi bežičnu komunikacijsku mrežu s do 250 čvorova
Napajanje putem mreže
Dostupne su opcije montaže za spuštene stropove i pune stropove
Tehnologija pasivnog infracrvenog senzora
Uključuje otvore za optimizaciju područja detekcije senzora
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pojedinačno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.