Tridonic Tridonic DALI-PCD 1-380 one4all G3 prigušivač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435735 - 62
- Oznaka:
- 28004625
- EAN:
- 9006210816159
- Kataloški br:
- 3435735 - 62
- Oznaka:
- 28004625
- EAN:
- 9006210816159
Tridonic Tridonic DALI-PCD 1-380 one4all G3 prigušivač 1 kom.
950.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
950.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prigušivač |
| Serija | Tridonic |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 29.5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 101.5 x 51 x 29.5 mm |
| Dužina | 101.5 mm |
| Priključak | utični priključak |
| Izlazni napon (max.) | 240 V |
| Izlazni napon (min.) | 220 V |
| Snaga (maks.) | 380 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Maks. temperatura | +50 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
Opis
Opis
Digitalni fazni regulator na prednjem i zadnjem rubu
Ukupna priključna snaga: 1 – 380 VA
one4all ulaz: DALI, DSI, switchDIM i corridorFUNCTION ulaz
Prekidači na nultom prijelazu
1 prigušena faza (izlaz)
S automatskim otkrivanjem opterećenja
Kućište za površinsku montažu
Pogodno za rad LED retrofitnih svjetiljki
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ukupna priključna snaga: 1 – 380 VA
one4all ulaz: DALI, DSI, switchDIM i corridorFUNCTION ulaz
Prekidači na nultom prijelazu
1 prigušena faza (izlaz)
S automatskim otkrivanjem opterećenja
Kućište za površinsku montažu
Pogodno za rad LED retrofitnih svjetiljki
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pojedinačno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.