Tridonic Tridonic Wireless module SR MTR kontroler 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435730 - 62
- Oznaka:
- 28004484
- EAN:
- 9006210799117
- Kataloški br:
- 3435730 - 62
- Oznaka:
- 28004484
- EAN:
- 9006210799117
Tridonic Tridonic Wireless module SR MTR kontroler 1 kom.
440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kontroler |
| Serija | Tridonic |
| Radni napon | 230 V |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 21 mm |
| dim. | (D x Š x V) 119 x 30 x 21 mm |
| Dužina | 119 mm |
| Izlazna struja (min.) | 0.05 A |
Opis
Opis
Uređaj s certifikatom Matter-a
Komunikacija putem IPv6 Thread mreže
Potreban je Thread Border Router (npr. Apple HomePod mini ili Google NestHub)
Može se koristiti kao instalacija rasvjete ili kao samostalni modul s pričvrsnim sistemom za rasterećenje od vlačne sile (vidi pribor)
Opcionalno rasterećenje od vlačne sile za neovisnu primjenu (vidi pribor)
Digitalni izlaz: DALI (Broadcast DT6)
Integrirano DALI napajanje od 50 mA
Neovisni ulaz s tipkom napajanim iz mreže za slobodnu konfiguraciju
Moguća bežična ažuriranja firmvera
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komunikacija putem IPv6 Thread mreže
Potreban je Thread Border Router (npr. Apple HomePod mini ili Google NestHub)
Može se koristiti kao instalacija rasvjete ili kao samostalni modul s pričvrsnim sistemom za rasterećenje od vlačne sile (vidi pribor)
Opcionalno rasterećenje od vlačne sile za neovisnu primjenu (vidi pribor)
Digitalni izlaz: DALI (Broadcast DT6)
Integrirano DALI napajanje od 50 mA
Neovisni ulaz s tipkom napajanim iz mreže za slobodnu konfiguraciju
Moguća bežična ažuriranja firmvera
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pojedinačno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.