Trilux 6689940 6651 LED2100-840 ET LED stropna svjetiljka LED 22 W bijela
- Kataloški br:
- 2607890 - 62
- Oznaka:
- 6689940
- EAN:
- 4018242347353
- Kataloški br:
- 2607890 - 62
- Oznaka:
- 6689940
- EAN:
- 4018242347353
Trilux 6689940 6651 LED2100-840 ET LED stropna svjetiljka LED 22 W bijela
1,105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 22 W
- Ukupan svjetlosni tok= 2400 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 1200 x 88 x 111 mm |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
| Širina | 88 mm |
| Vrsta | LED |
| Visina | 111 mm |
| Dužina | 1200 mm |
| Snaga | 22 W |
| Određene značajke žarulje | moguča zidna montaža moguća montaža na strop moguča zidna montaža |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 2400 lm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)