Trilux 7790140 7790140 LED stropna svjetiljka LED bijela
- Kataloški br:
- 3152158 - 62
- Oznaka:
- 7790140
- EAN:
- 4.01824E+12
- Kataloški br:
- 3152158 - 62
- Oznaka:
- 7790140
- EAN:
- 4.01824E+12
Trilux 7790140 7790140 LED stropna svjetiljka LED bijela
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 330 mm x 85.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 1300 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Promjer | 330 mm |
| Visina | 85.00 mm |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ukupan svjetlosni tok | 1300 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
Opis
Opis
Okruglo LED nadgradno svjetlo s polistirenskim pokrovom. Za zidnu ili stropnu montažu. Kadu sigurno drži bajunet brava. Okrugli pladanj s opalnim poklopcem, sferičnog oblika. S Lambertovom raspodjelom intenziteta svjetlosti. Svjetlosni tok svjetiljke podesiv u 2 razine. Nazivni svjetlosni tok 800 lm - 1300 lm, nazivna snaga 8,00 W - 13,00 W, maksimalna svjetlosna učinkovitost svjetiljke 108 lm/W. Boja svjetla topla bijela ili neutralna bijela, najsličnija temperatura boje (CCT) podesiva u 2 razine (3000 K / 4000 K), opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni vijek trajanja L65(tq 25 °C) = 50 000 h. Izvor svjetlosti je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Tijelo svjetiljke od aluminija. Površinski obložen bijelo (RAL 9016). Promjer korita pokrova Ø 330 mm, visina lampe 85 mm. Dopuštena temperatura okoline (ta): -20 °C - +25 °C. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP20, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK02, ispitna temperatura test užarenom žicom prema IEC 60695-2-11: 650 °C. Težina: 0,9 kg S elektroničkim upravljačkim uređajem, izmjenjivim. Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Trilux
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.