Trilux 7790340 7790340 LED stropna svjetiljka LED bijela
- Kataloški br:
- 3152274 - 62
- Oznaka:
- 7790340
- EAN:
- 4018242593477
- Kataloški br:
- 3152274 - 62
- Oznaka:
- 7790340
- EAN:
- 4018242593477
Trilux 7790340 7790340 LED stropna svjetiljka LED bijela
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 400 mm x 88.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 2100 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Promjer | 400 mm |
| Visina | 88.00 mm |
| Područje boje svjetla | 3000 - 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ukupan svjetlosni tok | 2100 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
Opis
Opis
Okruglo LED nadgradno svjetlo s polistirenskim pokrovom. Za zidnu ili stropnu montažu. Kadu sigurno drži bajunet brava. Okrugli pladanj s opalnim poklopcem, sferičnog oblika. S Lambertovom raspodjelom intenziteta svjetlosti. Svjetlosni tok svjetiljke podesiv u 2 razine. Minimalni svjetlosni tok svjetiljke 1600 lm, nazivna snaga 14,00 W. Maksimalni svjetlosni tok svjetiljke 2200 lm, nazivna snaga 20,00 W. Svjetlosna snaga svjetiljke 114 lm/W. Boja svjetla topla bijela ili neutralna bijela, najsličnija temperatura boje (CCT) podesiva u 2 razine (3000 K / 4000 K), opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni vijek trajanja L65(tq 25 °C) = 50 000 h. Izvor svjetla je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Tijelo svjetiljke od aluminija. Površinski obložen bijelo (RAL 9016). Promjer korita pokrova Ø 400 mm, visina lampe 88 mm. Dopuštena temperatura okoline (ta): -20 °C - +25 °C. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP20, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK02, ispitna temperatura test užarenom žicom prema IEC 60695-2-11: 650 °C. Težina: 0,9 kg S elektroničkim upravljačkim uređajem, izmjenjivim. Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.