Trilux 7922740 LED svjetiljka za vlažne prostorije LED LED 33 W bijela bijela
- Kataloški br:
- 3151651 - 62
- Oznaka:
- 7922740
- EAN:
- 4.01824E+12
- Kataloški br:
- 3151651 - 62
- Oznaka:
- 7922740
- EAN:
- 4.01824E+12
Trilux 7922740 LED svjetiljka za vlažne prostorije LED LED 33 W bijela bijela
185.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 33 W
- Ukupan svjetlosni tok= 4000 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 33 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 4000 lm |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| dim. | (D x Š x V) 1257.00 x 102.00 x 91.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Izračun svjetlostnog toka | 4000 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Visina | 91.00 mm |
| Dužina | 1257.00 mm |
| Širina | 102.00 mm |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
Opis
Opis
LED nadgradna svjetiljka za mokre prostorije IP66 s PC tijelom svjetiljke i PC difuzorom. Povoljno kada postoje povećani zahtjevi za mehaničkom stabilnošću. Zadovoljava DIN 10500. S ograničenom površinskom temperaturom, prikladan za upotrebu u prostorijama u opasnosti od požara u skladu s DIN EN 60598-2-24. S tehnologijom zatvaranja bez kopči za jednostavnu ugradnju poklopca difuzora i tijela svjetiljke nakon spajanja u skladu s klasom zaštite. Za stropnu, zidnu i viseću montažu. Montaža na strop pomoću priloženog montažnog nosača od nehrđajućeg čelika. Moguća viseća instalacija pomoću dodatnog pribora. PMMA difuzor s unutarnjom strukturom prizme. Sa simetrično širokom raspodjelom intenziteta svjetlosti. Nazivni svjetlosni tok 4000 lm, nazivna snaga 33,00 W, svjetlosna učinkovitost rasvjetnog tijela 121 lm/W. Boja svjetla neutralna bijela, najbliža temperatura boje (CCT) 4000 K, opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni vijek trajanja L80(tq 25 °C) = 35.000 h, prosječni nazivni vijek trajanja L70(tq 25 °C) = 50.000 h. Izvor svjetlosti je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Tijelo svjetiljke izrađeno od PC-a. (RAL 9016). S tehnologijom zatvaranja bez kopči za jednostavnu ugradnju poklopca difuzora i tijela svjetiljke nakon spajanja u skladu s klasom zaštite. Dimenzije (D x Š): 1257 mm x 102 mm, visina lampe 91 mm. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP66, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK08, ispitna temperatura ispitivanje užarenom žicom prema IEC 60695-2-11: 850 °C. Težina: 2,3 kg S 3-polnom priključnom stezaljkom do 2,5 mm2. S elektroničkim upravljačkim uređajem, preklopiv. Svjetlo je prikladno za rad na 230V mreži istosmjernog napona (DC). Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema slicnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Trilux
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.