Trilux 7959240 7959240 LED reflektor za dvorane LED crna
- Kataloški br:
- 3134594 - 62
- Oznaka:
- 7959240
- EAN:
- 4018242649563
- Kataloški br:
- 3134594 - 62
- Oznaka:
- 7959240
- EAN:
- 4018242649563
Trilux 7959240 7959240 LED reflektor za dvorane LED crna
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 20000 lm |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (Ø x V) 310 mm x 145.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Izračun svjetlostnog toka | 20000 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Promjer | 310 mm |
| Visina | 145.00 mm |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
| Vrsta proizvoda | LED reflektor za dvorane |
Opis
Opis
Okrugli LED visoki reflektor za viseću ugradnju. S adapterom za brzo pričvršćivanje dodatnog HF senzora prisutnosti, dostupnog kao zaseban dodatak. Funkcionalni parametri HF senzora kretanja podešavaju se pomoću IR daljinskog upravljača koji je dostupan kao zaseban pribor. S ograničenom površinskom temperaturom, prikladan za upotrebu u prostorijama u opasnosti od požara u skladu s DIN EN 60598-2-24. Za viseću ugradnju kao jedno svjetlo. Ovjes u jednoj točki na središnje smještenu kuku s vijkom. Pribor za montažu dostupan kao pribor koji se posebno naručuje. Optički sustav s tehnologijom PC leće. Sa jednom optičkom jedinicom po LED modulu.. S rotacijsko simetričnom duboko-širokom distribucijom svjetla. Nazivni svjetlosni tok 20 000 lm, nazivna snaga 150,00 W, svjetlosna učinkovitost svjetiljke 133 lm/W. Boja svjetla neutralna bijela, najbliža temperatura boje (CCT) 4000 K, opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni vijek trajanja L65(tq 25 °C) = 50 000 h. Izvor svjetlosti je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Tijelo svjetiljke izrađeno od tlačno lijevanog aluminija. Površina presvučena crnom bojom (RAL 9005). Visina lampe 145 mm, promjer lampe 310 mm. Dopuštena temperatura okoline (ta): -20 °C - +40 °C. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP65, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK08, ispitivanje temperature užarene žice prema IEC 60695-2-11: 650 °C. Težina: 3,5 kg. S elektroničkim upravljačkim uređajem, izmjenjivim. Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.