Trilux 7965840 7965840 LED stropna svjetiljka LED bijela
- Kataloški br:
- 3149077 - 62
- Oznaka:
- 7965840
- EAN:
- 4018242651306
- Kataloški br:
- 3149077 - 62
- Oznaka:
- 7965840
- EAN:
- 4018242651306
Trilux 7965840 7965840 LED stropna svjetiljka LED bijela
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 3200 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | čelik |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 512 mm x 138.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 3200 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Promjer | 512 mm |
| Visina | 138.00 mm |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ukupan svjetlosni tok | 3200 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
Opis
Opis
Okruglo LED nadgradno svjetlo s opalnim, sferično oblikovanim PMMA pokrovom, promjer svjetla 512 mm. Ukrasni prsten koji se jednostavno postavlja dostupan je kao dodatni pribor u standardnim bojama, a na zahtjev se može izraditi i u bojama po želji kupca. Razvijeno i proizvedeno u Njemačkoj. Za zidnu ili stropnu montažu. S difuznom distribucijom širokog snopa svjetlosti, pretežno izravnom. S malom neizravnom komponentom za posvjetljivanje površine. Nazivni svjetlosni tok 3200 lm, nazivna snaga 24,00 W, svjetlosna učinkovitost svjetiljke 133 lm/W. Boja svjetla neutralna bijela, najbliža temperatura boje (CCT) 4000 K, opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni vijek trajanja L80(tq 25 °C) = 50.000 h, prosječni nazivni vijek trajanja L70(tq 25 °C) = 75.000 h. Izvor svjetlosti je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Tijelo svjetiljke od čeličnog lima. Površina obložena bijelom bojom (RAL 9016). Promjer korita pokrova Ø 512 mm, visina lampe 138 mm. Dopuštena temperatura okoline (ta): - +25 °C. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP20, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK03, ispitivanje temperature užarene žice prema IEC 60695-2-11: 650 °C. Težina: 3,5 kg. Veza se ostvaruje pomoću priključnog terminala s opremom za mrežno usmjeravanje. S elektroničkim upravljačkim uređajem, preklopiv. Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.