Trilux 8157540 8157540 LED stropna svjetiljka LED bijela
- Kataloški br:
- 3149129 - 62
- Oznaka:
- 8157540
- EAN:
- 4018242671373
- Kataloški br:
- 3149129 - 62
- Oznaka:
- 8157540
- EAN:
- 4018242671373
Trilux 8157540 8157540 LED stropna svjetiljka LED bijela
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 4000 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (D x Š x V) 1213.00 x 313.00 x 46.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 4000 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Visina | 46.00 mm |
| Dužina | 1213.00 mm |
| Širina | 313.00 mm |
| Područje boje svjetla | 3000 - 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ukupan svjetlosni tok | 4000 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
Opis
Opis
LED nadgradna stropna svjetiljka s prizmatičnim pokrovom. Za ugradnju u ravnini sa stropom. S dubokom, širokom raspodjelom svjetla. Ocjena odsjaja prema UGR klasifikaciji (EN 12464-1)< 19. Pogodan za zaslon u skladu s EN 12464-1 zahvaljujući ograničenim razinama osvjetljenja L = 3000 cd/m2 za kutove snopa iznad 65° posvuda. Svjetlosni tok svjetiljke podesiv u 2 razine. Nazivni svjetlosni tok 3000 lm - 4000 lm, nazivna snaga 25,00 W - 33,00 W, maksimalna svjetlosna učinkovitost svjetiljke 121 lm/W. Boja svjetla topla bijela, najbliža temperatura boje (CCT) 3000 K, opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni vijek trajanja L80(tq 25 °C) = 50 000 h. Tijelo svjetiljke od aluminija. Površinski obložen bijelo (RAL 9016). Dimenzije (D x Š): 1213 mm x 313 mm, visina lampe 46 mm. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP20, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK02, ispitna temperatura test užarenom žicom prema IEC 60695-2-11: 650 °C. Težina: 5,0 kg. S elektroničkim upravljačkim uređajem, preklopiv. Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.