Trilux 8364940 8364940 LED panel bijela bijela
- Kataloški br:
- 3148229 - 62
- Oznaka:
- 8364940
- EAN:
- 4018242930852
- Kataloški br:
- 3148229 - 62
- Oznaka:
- 8364940
- EAN:
- 4018242930852
Trilux 8364940 8364940 LED panel bijela bijela
300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 4100 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 4100 lm |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Širina | 620.00 mm |
| Visina | 29.00 mm |
| Dužina | 620.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Izračun svjetlostnog toka | 4100 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Ugradna dužina | 610 mm |
| Širina za ugradnju | 610 mm |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Dubina ugradnje | 160 mm |
| Nazivni napon | 230 V |
| Vrsta proizvoda | LED panel |
Opis
Opis
Dostupno od: 10/2023. Četvrtasto LED ugradbeno svjetlo s prozirnom pokrovnom pločom. Verzija M84 (625 mm x 625 mm). Za sustavne stropove s vidljivim potpornim tračnicama. U kombinaciji s dodacima koji se moraju posebno naručiti, svjetiljka je također prikladna za nadgradnu upotrebu. U kombinaciji s dodatkom koji se mora posebno naručiti, svjetiljka je također prikladna za upotrebu u piljenim stropovima (Siella ZBB/4). Dodatne informacije i podatke o montaži i pričvršćivanju svjetiljke možete pronaći u uputama za montažu. Poklopac od prozirnog PMMA. Sa širokom raspodjelom intenziteta svjetlosti. Skladan svjetlosni učinak kroz ravnomjerno osvijetljenu emisiju svjetlosti. Svjetlosni tok svjetiljke podesiv na 3 razine. Nazivni svjetlosni tok 2700 lm - 4100 lm, nazivna snaga 22,00 W - 33,00 W, maksimalna svjetlosna učinkovitost svjetiljke 128 lm/W. Boja svjetla topla bijela ili neutralna bijela, najsličnija temperatura boje (CCT) podesiva u 2 razine (3000 K / 4000 K), opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra> 80. Prosječni nazivni životni vijek L80(tq 25 °C) = 50 000 h. Izvor svjetla je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Okvir od aluminija, kućište stražnjeg svjetla od čeličnog lima. Površina obložena bijelom bojom (RAL 9016). Dimenzije (D x Š): 620 mm x 620 mm, visina lampe 29 mm. Klasa zaštite (EN 61140): I, klasa zaštite (DIN EN 60529): IP20, razina otpornosti na udar prema IEC 62262: IK03, ispitivanje temperature užarene žice prema IEC 60695-2-11: 650 °C. Težina: 1,1 kg S vanjskim upravljačkim uređajem, preklopiv. Radni uređaj je zamjenjiv u skladu sa zahtjevima ekodizajna (VO (EU) 2019/2020). Proizvod ispunjava osnovne zahtjeve važećih EU direktiva i zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.