Trilux Deveo Fit #7541040 LED svjetiljka za vlažne prostorije LED 51 W bijela siva
- Kataloški br:
- 2600403 - 62
- Oznaka:
- 7541040
- EAN:
- 4018242524877
- Kataloški br:
- 2600403 - 62
- Oznaka:
- 7541040
- EAN:
- 4018242524877
Trilux Deveo Fit #7541040 LED svjetiljka za vlažne prostorije LED 51 W bijela siva
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 51 W
- Ukupan svjetlosni tok= 6000 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
| Radni napon | 220 V240 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Dužina | 1493 mm |
| Snaga | 51 W |
| Visina | 67 mm |
| Širina | 76 mm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 6000 lm |
| Određene značajke žarulje | moguča zidna montaža može se koristiti kao viseća svjetiljka moguća montaža na strop moguča zidna montaža |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Boja | siva |
| Materijal | plastika |
| dim. | (D x Š x V) 1493 x 76 x 67 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Razred zaštite | I |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.