Trilux OleveonF 6 B LED svjetiljka za vlažne prostorije LED LED fiksno ugrađena 49 W siva
- Kataloški br:
- 2748300 - 62
- Oznaka:
- 7846640
- EAN:
- 4018242636440
- Kataloški br:
- 2748300 - 62
- Oznaka:
- 7846640
- EAN:
- 4018242636440
Trilux OleveonF 6 B LED svjetiljka za vlažne prostorije LED LED fiksno ugrađena 49 W siva
235.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 49 W
- Ukupan svjetlosni tok= 6400 lm
- Boja svjetla= 4000 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 14 W |
| Dužina | 695 mm |
| Snaga | 49 W |
| Visina | 91 mm |
| Širina | 102 mm |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 6400 lm |
| Određene značajke žarulje | moguča zidna montaža moguća montaža na strop |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Boja | siva |
| Materijal | plastika |
| dim. | (D x Š x V) 695 x 102 x 91 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
Opis
Opis
LED nadgradna svjetiljka otporna na vlagu IP 66. Prednost kod povećanih zahtjeva u pogledu mehaničke stabilnosti. Prikladno za korištenje u HACCP, IFS Verzija 6 i/ili BRC Global Standard Food Verzija 7 certificiranim tvrtkama (DIN 10500). S tehnologijom zaključavanja bez kopči za klasu zaštite, laka montaža poklopca difuzora i tijela svjetiljke nakon spajanja. Za stropnu, zidnu i viseću montažu. Montaža na strop pomoću priloženog nosača za montažu od nehrđajućeg čelika. Moguća viseća montaža pomoću dodatnog pribora. PMMA difuzor s unutarnjom strukturom prizme. Sa simetričnom širokom raspodjelom intenziteta svjetlosti. Ocjena odsjaja prema UGR klasifikaciji (EN 12464-1) manja od 25. Nazivni svjetlosni tok 2000 lm, nazivna snaga 14,00 W, svjetlosna učinkovitost rasvjetnog tijela 142 lm/W. Boja svjetla neutralna bijela, korelirana temperatura boje (CCT) 4000 K, opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra veći od 80. Tolerancija boja (u početku MacAdam) = 3 SDCM, tijelo svjetiljke izrađeno od PC-a. Boja tijela svjetiljke svijetlo siva (RAL 7035). S tehnologijom zaključavanja bez kopči za klasu zaštite, laka montaža poklopca difuzora i tijela svjetiljke nakon spajanja. Dimenzije (D x Š): 695 mm x 102 mm, visina lampe 91 mm. Težina: 1,2 kg. Dopuštena temperatura okoline (ta): -20 °C - +35 °C. Klasa zaštite (EN 61140): I, stupanj zaštite (DIN EN 60529): IP66, stupanj otpornosti na udar prema IEC 62262: IK03, ispitna temperatura test užarenom žicom prema IEC 60695-2-11: 650 °C. S elektroničkim upravljačkim uređajem, izmjenjivim. Proizvod udovoljava osnovnim zahtjevima važećih EU direktiva i Zakona o sigurnosti proizvoda te nosi oznaku CE.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.