Tripp Lite PDUMH15HVNET 19 palac jedinica za montažu razdjelnika 1 HE utičnic
- Kataloški br:
- Oznaka:
- PDUMH15HVNET
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- PDUMH15HVNET
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Dim.
(D x Š x V) 15.24 x 27.94 x 12.01 cm
Dubina
376 mm
Duljina
15.24 cm (6")
Dužina kabela
1.90 m
Izvođenje
2900 W
Jačina struje
15A
Materijal
željezo
Napon (maks.)
240 V
Pogodno za dubine ormarea
od 450 mm
Prikladno za mrežni ormarić (inči)
19 inča
Sadržaj
1 kom
Širina
27.94 g
Tip utičnice
IEC utičnica C19 16A
IEC utičnica C13 10A