Trisa Classic Steam i5521 glačalo tirkizna, bijela 2000 W
- Kataloški br:
- 3531200 - 62
- Oznaka:
- 79552112
- EAN:
- 7640139997517
- Kataloški br:
- 3531200 - 62
- Oznaka:
- 79552112
- EAN:
- 7640139997517
Trisa Classic Steam i5521 glačalo tirkizna, bijela 2000 W
86.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Parno glačalo s keramičkom podnicom, 1,9 m, tirkizna, bijela
- Izlaz pare: 30 g/min
- Funkcija samočišćenja i mlaz pare Kontinuirana para
- Konstantan izlaz pare: 90 g/min
- 0,22 l
- Funkcija protiv kapanja
- 2.000 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | glačalo |
| Boja | tirkizna bijela |
| Snaga | 2000 W |
| Dodatno ispuštanje pare | 90 g/min |
| Težina | 870 g |
| Konstantna količina pare | 30 g/min |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 170 mm |
| Dužina | 275 mm |
| Dubina | 275 mm |
| Izvedba | Parno glačalo |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.22 l |
| Napajanje strujom | 230 V |
| da | |
| Bežičan | ne |
| Samočišćenje | da |
| Funkcija Anti-drip | da |
| Anti-scale sistem | da |
| 90 g/min | |
| Dužina kabla | 1.9 m |
| 2000 W | |
| 30 g/min | |
| da |
Opis
Opis
Glatko klizi preko rublja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Profesionalna keramička podnica otporna na ogrebotine za nježno glačanje rublja
- Jednostavno punjenje prozirnog spremnika za vodu od 220 ml
- Podesivi izlaz pare do 30 g/min, snažan udar pare (90 g/min)
- Funkcija samočišćenja, protiv kamenca i protiv kapanja
- Horizontalni mlaz pare, snažna mlaznica za prskanje
- Brzo spreman za upotrebu zahvaljujući 2000 W
Opseg isporuke
- Parno glačalo
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)