Trisa Comfort Breeze toranj ventilator 28 W (D x Š x V) 320 x 320 x 1150 mm
- Kataloški br:
- 3531194 - 62
- Oznaka:
- 93597010
- EAN:
- 7640306327826
- Kataloški br:
- 3531194 - 62
- Oznaka:
- 93597010
- EAN:
- 7640306327826
Trisa Comfort Breeze toranj ventilator 28 W (D x Š x V) 320 x 320 x 1150 mm
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toranj ventilator |
| Stupnjevi uključivanja | 8 |
| Snaga | 28 W |
| Okretni raspon maks. | 70 ° |
| dim. | (D x Š x V) 320 x 320 x 1150 mm |
| Težina | 3.03 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja | crna bijela |
| Visina | 1150 mm |
| Dužina | 320 mm |
| Dubina | 320 mm |
| Širina | 320 mm |
| Izvedba | Kućanski toranjski ventilator |
| Maks. radna buka | 55 dB |
| Potrošnja struje u pogonu | 28 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Ručni daljinski upravljač | da |
| Podešavanje visine | ne |
| Broj brzina | 8 |
| da | |
| Noćni mod | da |
| Tajmer | da |
| Ručka(e) | da |
| Uputstvo | da |
| Dužina kabla | 1.7 m |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | da |
| Ugrađeni ekrani | da |
| da | |
| 70 ° |
Opis
Opis
Hladni toranj ventilatora za vruće dane
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Snažna raspodjela zraka zahvaljujući oscilirajućem tornju (70°)
- Praktični daljinski upravljač (uključujući bateriju), zaslon osjetljiv na dodir i integrirani timer
- 8 postavki brzine zraka za individualno podešavanje jačine vjetra
- Funkcija prirodnog vjetra (promjene brzine zraka) i način rada za spavanje
- S ECO načinom rada: razina se automatski prilagođava sobnoj temperaturi.
- Brza i jednostavna montaža, dizajn koji štedi prostor
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.