Trisa Dynamic Blade 1500 štapni mikser 1500 W crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3531196 - 62
- Oznaka:
- 67147512
- EAN:
- 7640439766189
- Kataloški br:
- 3531196 - 62
- Oznaka:
- 67147512
- EAN:
- 7640439766189
Trisa Dynamic Blade 1500 štapni mikser 1500 W crna, srebrna
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fleksibilna oštrica prilagođava se pritisku – za najfinije pasiranje i miješanje.
- Visokoučinkoviti motor od 1500 W za tvrde i meke sastojke
- Besstupanjska kontrola brzine za savršenu kontrolu
- Ergonomski dizajn za udobno rukovanje jednom rukom
- Štapni mikser od nehrđajućeg čelika – robustan, izdržljiv i jednostavan za čišćenje
- Uključuje praktične dodatke: mjernu posudu, pjenjaču i sjeckalicu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga | 1500 W |
| Vrsta proizvoda | štapni mikser |
| Boja | crna srebrna |
| Težina | 1.3 kg |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Širina | 9 cm |
| Visina | 41 cm |
| Dužina | 6.5 cm |
Opis
Opis
S 1500 W snage i inovativnom dinamičkom tehnologijom s 3 oštrice, oštrica ručne miješalice "Dynamic Blade 1500" fleksibilno se prilagođava pritisku - za jednostavno miješanje, pasiranje i sjeckanje. Kontinuirana kontrola brzine osigurava preciznu kontrolu, dok visokokvalitetni materijali i ergonomski dizajn jamče udobnost i trajnost. S praktičnim dodacima poput mjerne posude, pjenjače i sjeckalice, savršen je svestrani uređaj za svaku kuhinju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Štapni mikser
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.