Trisa Espresso Perfetto aparat za espresso crna, plemeniti čelik 1275 W
- Kataloški br:
- 3533508 - 62
- Oznaka:
- 62144345
- EAN:
- 7640139998835
- Kataloški br:
- 3533508 - 62
- Oznaka:
- 62144345
- EAN:
- 7640139998835
Trisa Espresso Perfetto aparat za espresso crna, plemeniti čelik 1275 W
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poluautomatski aparat za espresso, 1,5 l
- Kapsula kave, mljevena kava
- 1 šalica 19 bara
- Sustav tople vode
- Priprema espressa
- 1275 W
- Crna, nehrđajući čelik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.5 l |
| Vrsta proizvoda | aparat za espresso |
| Tlak crpke | 19 bar |
| Parna mlaznica | da |
| Boja | crna plemeniti čelik |
| Snaga | 1275 W |
| Težina | 4.6 kg |
| Širina | 255 mm |
| Visina | 260 mm |
| Dubina | 300 mm |
| Funkcija s dvije šalice | da |
| Napajanje strujom | 230 V |
| Ugrađen deo za penjenje mleka | da |
| Kapacitet u šoljama | 1 Tassen |
| Zamenjiv vodeni rezervoar | da |
| Jednostavno čišćenje | da |
| Lampica indikatora | da |
| Priprema kafe espreso | da |
| Sistem vruće vode | da |
| Automatsko isključivanje posle (maks.) | 10 min |
| Automatsko isključivanje | da |
| Godišnja potrošnja energije (Švajcarska) | 17.88 kWh |
| Za više napitaka | ne |
| Dužina kabla | 0.9 m |
| Odvod za paru | da |
Opis
Opis
Za izvrstan užitak espressa i cappuccina
- Termoblok sustav od 19 bara za preciznu temperaturu espressa i trenutnu paru
- Radi sa svim standardnim mekim i ESE podovima (do Ø 6 cm) i mljevenom kavom
- Okretna mlaznica za vruću vodu i paru s funkcijom pjenjenja
- Uključujući klip od lijevanog željeza
- Posuda za kapanje i lako čistljiva posuda za sakupljanje
- Nakon 10 minuta neaktivnosti, uređaj se automatski prebacuje u stanje pripravnosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
- Termoblok sustav od 19 bara za preciznu temperaturu espressa i trenutnu paru
- Radi sa svim standardnim mekim i ESE podovima (do Ø 6 cm) i mljevenom kavom
- Okretna mlaznica za vruću vodu i paru s funkcijom pjenjenja
- Uključujući klip od lijevanog željeza
- Posuda za kapanje i lako čistljiva posuda za sakupljanje
- Nakon 10 minuta neaktivnosti, uređaj se automatski prebacuje u stanje pripravnosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)