Trisa Nice Rice Plus kuhalo riže crna
- Kataloški br:
- 3531349 - 62
- Oznaka:
- 76974312
- EAN:
- 7640439767995
- Kataloški br:
- 3531349 - 62
- Oznaka:
- 76974312
- EAN:
- 7640439767995
Trisa Nice Rice Plus kuhalo riže crna
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Visina | 22 cm |
| Dužina | 27.9 cm |
| Širina | 24.5 cm |
| Snaga | 605 W |
| Kapacitet | 3 l |
| Težina | 2.8 kg |
| Vrsta proizvoda | kuhalo riže |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)