Trisa Perfect Coffee 6 aparat za kavu crna Kapacitet čaše=6 funkcija održavanje toplote
- Kataloški br:
- 3531201 - 62
- Oznaka:
- 60214212
- EAN:
- 7640139999924
- Kataloški br:
- 3531201 - 62
- Oznaka:
- 60214212
- EAN:
- 7640139999924
Trisa Perfect Coffee 6 aparat za kavu crna Kapacitet čaše=6 funkcija održavanje toplote
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2-6 šalica ili 0,75 litara kave
- Uložak filtera i trajni filter za jednostavno čišćenje
- Stakleni vrč s poklopcem koji čuva aromu
- Jednostavno rukovanje i funkcija protiv kapanja
- Ploča za zagrijavanje 40 minuta i automatsko isključivanje
- Prekidač za uključivanje/isključivanje s indikatorskom lampicom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet čaše | 6 |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu |
| Određene značajke aparata za kavu | funkcija održavanje toplote |
| Snaga | 600 W |
| Boja | crna |
| Širina | 15.5 cm |
| Visina | 27 cm |
| Dužina | 22 cm |
| Funkcija zagrijavanja | da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aparat za kavu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)