Trisa Plasma Ionic Pro sušilo za kosu bijela
- Kataloški br:
- 3531195 - 62
- Oznaka:
- 10647012
- EAN:
- 7640439765915
- Kataloški br:
- 3531195 - 62
- Oznaka:
- 10647012
- EAN:
- 7640439765915
Trisa Plasma Ionic Pro sušilo za kosu bijela
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Inovativna kontrola temperature od 30–120°C za sve tipove kose
- Plazma tehnologija za glatku kosu bez kovrčanja
- BLDC motor od 1800 W sa 110 000 okretaja u minuti
- 3 postavke brzine i gumb za hladno mlaz zraka za fleksibilno oblikovanje
- Magnetski pribor: mlaznica za uvijanje i difuzor
- Kabel duljine 3 metra za maksimalnu slobodu kretanja
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Stupnjevi grijanja | 3 |
| Vrsta proizvoda | sušilo za kosu |
| Pogonski napon (detalji) | 240 V |
| Boja | bijela |
| Snaga | 1800 W |
| dim. | (D x Š x V) 13.4 x 6.3 x 24.7 cm |
| Duljina kabela | 3 m |
| Širina | 6.3 cm |
| Visina | 24.7 cm |
| Dužina | 13.4 cm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Sušilo za kosu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.