Tristar FR-9073 friteza na vrući zrak 9 l 1800. godine W premaz protiv lijepljenja, digitalni mjerač vremena crna
- Kataloški br:
- 3593728 - 62
- Oznaka:
- FR-9073
- EAN:
- 8711658522180
- Kataloški br:
- 3593728 - 62
- Oznaka:
- FR-9073
- EAN:
- 8711658522180
Tristar FR-9073 friteza na vrući zrak 9 l 1800. godine W premaz protiv lijepljenja, digitalni mjerač vremena crna
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jedna slika: Samostojeća friteza na vrući zrak, 9 l, crna
- Broj programa: 12
- Funkcija prženja, funkcija održavanja topline
- Digitalni sat
- Ugrađeni LED zaslon
- 1800 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Kapacitet | 9 l |
| Vrsta proizvoda | friteza na vrući zrak |
| Maks. temperatura | 200 °C |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | premaz protiv lijepljenja digitalni mjerač vremena |
| Snaga (detalji) | 1800. godine W |
| Snaga | 1800 W |
| 30 °C | |
| Vreme trajanja tajmera | 240 min |
| Neklizajuće nazuvke | da |
| Podesiv termostat | da |
| Premaz protiv lepljenja | da |
| Jednostavno čišćenje | da |
| Lampica indikatora | da |
| Hladne dodirne ručice | da |
| Ručka(e) | da |
| Funkcija prženja | da |
| Digitalni tajmer | da |
| Delovi se mogu prati u mašini za sudove | da |
| Dužina kabla | 0.85 m |
| Kapaciteti | 9 l |
| 200 °C | |
| Broj programa | 12 |
| Funkcija čuvanja toplote | da |
| Ugrađeni ekrani | da |
Opis
Opis
Pržite, pecite i roštiljajte svoje omiljene grickalice i jela bez ulja s ovom fritezom na vrući zrak od 9 litara! Friteza ima LED zaslon osjetljiv na dodir, 12 unaprijed postavljenih programa i izlaznu snagu od 1800 W.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Friteza
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)