Tristar FR-9075 friteza na vrući zrak 9 l 2500 W premaz protiv lijepljenja, bez BPA, LCD zaslon crna
- Kataloški br:
- 3593729 - 62
- Oznaka:
- FR-9075
- EAN:
- 8711387998423
- Kataloški br:
- 3593729 - 62
- Oznaka:
- FR-9075
- EAN:
- 8711387998423
Tristar FR-9075 friteza na vrući zrak 9 l 2500 W premaz protiv lijepljenja, bez BPA, LCD zaslon crna
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruka neovisna friteza na vrući zrak 9 l crna
- Broj programa: 10
- funkcija prženja
- Digitalni sat
- Ugrađeni LCD zaslon
- 2500 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Kapacitet | 9 l |
| Vrsta proizvoda | friteza na vrući zrak |
| Maks. temperatura | 200 °C |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | premaz protiv lijepljenja bez BPA LCD zaslon |
| Snaga (detalji) | 2500 W |
| Materijal | plastika |
| Snaga | 2500 W |
| Napajanje strujom | 230 V |
| 60 °C | |
| Vreme trajanja tajmera | 60 min |
| da | |
| Neklizajuće nazuvke | da |
| Podesiv termostat | da |
| Premaz protiv lepljenja | da |
| Ručka(e) | da |
| Funkcija prženja | da |
| Automatsko isključivanje | da |
| Digitalni tajmer | da |
| Dužina kabla | 1 m |
| Kapaciteti | 9 l |
| 200 °C | |
| Broj programa | 10 |
| Ugrađeni ekrani | da |
Opis
Opis
Tristar FR-9075 friteza s dvostrukom košarom nudi vam mogućnost pripreme dva različita jela istovremeno, što je čini idealnom za zaposlena kućanstva ili obitelji. S ukupnim kapacitetom od 9 litara i izlaznom snagom od 2500 W, ova friteza na vrući zrak je snažna i svestrana. Zahvaljujući digitalnom upravljanju, 10 unaprijed programiranih funkcija i podesivom timeru, kuhanje je brzo i jednostavno. Osim toga, friteza na vrući zrak ima praktične prozorčiće za gledanje kako biste mogli izbliza pratiti proces kuhanja i nudi temperaturni raspon od 60°C do 200°C. Površina bez PFAS-a i neprianjajuća površina osigurava zdravije i jednostavnije kuhanje.
Istovremeno pripremanje dva jela
S Tristar fritezom s dvostrukom košarom na vrući zrak možete jednostavno pripremiti dva različita jela istovremeno bez miješanja okusa. Friteza na vrući zrak ima ukupni kapacitet od 9 litara, što je čini savršenom za velike obroke ili za pripremu nekoliko jela istovremeno. Bilo da pripremate pomfrit i pileće nuggets ili povrće i ribu, sve je moguće s ovom fritezom na vrući zrak.
Digitalno upravljanje i svestrane funkcije
Ova friteza na vrući zrak ima digitalnu upravljačku ploču s 10 unaprijed programiranih programa kuhanja, što vam omogućuje pripremu omiljenih jela jednim dodirom gumba. Funkcija timera može se postaviti od 1 do 60 minuta, što vam omogućuje precizno podešavanje vremena kuhanja za vaš recept. Nadalje, temperaturu možete podesiti od 60°C do 200°C, što ga čini idealnim za razna jela.
Sigurno, zdravo i energetski učinkovito
Zahvaljujući materijalima bez PFAS-a i neprianjajućem premazu, možete kuhati bez ulja, što je zdravije. Brza cirkulacija zraka osigurava ravnomjernu i brzu pripremu jela, dok protuklizne nožice pružaju stabilnost tijekom upotrebe. S izlaznom snagom od 2500 W i kabelom za napajanje duljine 1 metar, ova friteza na vrući zrak energetski je učinkovita i jednostavna za korištenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Istovremeno pripremanje dva jela
S Tristar fritezom s dvostrukom košarom na vrući zrak možete jednostavno pripremiti dva različita jela istovremeno bez miješanja okusa. Friteza na vrući zrak ima ukupni kapacitet od 9 litara, što je čini savršenom za velike obroke ili za pripremu nekoliko jela istovremeno. Bilo da pripremate pomfrit i pileće nuggets ili povrće i ribu, sve je moguće s ovom fritezom na vrući zrak.
Digitalno upravljanje i svestrane funkcije
Ova friteza na vrući zrak ima digitalnu upravljačku ploču s 10 unaprijed programiranih programa kuhanja, što vam omogućuje pripremu omiljenih jela jednim dodirom gumba. Funkcija timera može se postaviti od 1 do 60 minuta, što vam omogućuje precizno podešavanje vremena kuhanja za vaš recept. Nadalje, temperaturu možete podesiti od 60°C do 200°C, što ga čini idealnim za razna jela.
Sigurno, zdravo i energetski učinkovito
Zahvaljujući materijalima bez PFAS-a i neprianjajućem premazu, možete kuhati bez ulja, što je zdravije. Brza cirkulacija zraka osigurava ravnomjernu i brzu pripremu jela, dok protuklizne nožice pružaju stabilnost tijekom upotrebe. S izlaznom snagom od 2500 W i kabelom za napajanje duljine 1 metar, ova friteza na vrući zrak energetski je učinkovita i jednostavna za korištenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Friteza
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)