Tristar FR-9078 friteza na vrući zrak 10 l 2800 W bez BPA, premaz protiv lijepljenja, LCD zaslon crna, plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 3593730 - 62
- Oznaka:
- FR-9078
- EAN:
- 8711387998447
- Kataloški br:
- 3593730 - 62
- Oznaka:
- FR-9078
- EAN:
- 8711387998447
Tristar FR-9078 friteza na vrući zrak 10 l 2800 W bez BPA, premaz protiv lijepljenja, LCD zaslon crna, plemeniti čelik
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruka neovisna friteza na vrući zrak 10 l crna, nehrđajući čelik
- Broj programa: 8
- Funkcija prženja, funkcija održavanja topline
- Digitalni sat
- Ugrađeni LCD zaslon
- 2800 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna plemeniti čelik |
| Kapacitet | 10 l |
| Vrsta proizvoda | friteza na vrući zrak |
| Maks. temperatura | 200 °C |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | bez BPA premaz protiv lijepljenja LCD zaslon |
| Snaga (detalji) | 2800 W |
| Materijal | plastika |
| Snaga | 2800 W |
| Napajanje strujom | 230 V |
| 80 °C | |
| Vreme trajanja tajmera | 60 min |
| da | |
| Neklizajuće nazuvke | da |
| Podesiv termostat | da |
| Premaz protiv lepljenja | da |
| Jednostavno čišćenje | da |
| Lampica indikatora | da |
| Ručka(e) | da |
| Funkcija prženja | da |
| Automatsko isključivanje | da |
| Knjiga recepata | da |
| Digitalni tajmer | da |
| Delovi se mogu prati u mašini za sudove | da |
| Kapaciteti | 10 l |
| 200 °C | |
| Broj programa | 8 |
| Funkcija čuvanja toplote | da |
| Ugrađeni ekrani | da |
Opis
Opis
S Tristar FR-9078 Dualzone Flex Airfryerom možete jednostavno pripremiti dva različita jela istovremeno zahvaljujući praktičnom pregradnom djelitelju u velikoj košari od 10 l. Snažna izlazna snaga od 2800 W i tehnologija brzog zagrijavanja osiguravaju da je vaš obrok gotov brže nego ikad prije, a istovremeno vam omogućuju kuhanje zdravih obroka bez upotrebe ulja. S digitalnom upravljačkom pločom i 8 programa kuhanja, ova friteza na vrući zrak jednostavna je za korištenje i savršena za pripremu cijelog obroka odjednom. Zahvaljujući funkciji timera i postavkama temperature, ova friteza na vrući zrak prikladna je za bilo koje jelo, od pomfrita do pečene piletine.
Veliki kapacitet za dva obroka odjednom
Tristar Dualzone Flex friteza na vrući zrak ima prostrani kapacitet od 10 litara, što je čini idealnom za obitelji ili pripremu više jela. Priloženi razdjelnik omogućuje vam istovremeno kuhanje različitih vrsta hrane bez miješanja okusa. Friteza na vrući zrak je stoga savršena za pripremu, na primjer, pomfrita i piletine ili za pečenje zdravog jela s povrćem i ribom.
Napredne značajke za savršene rezultate
Digitalna upravljačka ploča omogućuje vam jednostavno postavljanje temperature između 80°C i 200°C i podešavanje timera do 60 minuta. To osigurava da uvijek imate ispravne postavke za svoje jelo. Brza cirkulacija zraka osigurava brzo i ravnomjerno kuhanje, dok neprianjajući premaz osigurava da se vaša hrana ne lijepi za košaru. Osim toga, friteza na vrući zrak ne sadrži PFAS.
Zdravo kuhanje bez ulja
Tristar Dualzone Flex Airfryer koristi naprednu tehnologiju za kuhanje hrane s malo ili bez ulja, što rezultira zdravijim obrokom bez ugrožavanja okusa. Zahvaljujući brzoj cirkulaciji zraka, vaša se hrana ravnomjerno kuha, što rezultira savršeno hrskavim rezultatima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Veliki kapacitet za dva obroka odjednom
Tristar Dualzone Flex friteza na vrući zrak ima prostrani kapacitet od 10 litara, što je čini idealnom za obitelji ili pripremu više jela. Priloženi razdjelnik omogućuje vam istovremeno kuhanje različitih vrsta hrane bez miješanja okusa. Friteza na vrući zrak je stoga savršena za pripremu, na primjer, pomfrita i piletine ili za pečenje zdravog jela s povrćem i ribom.
Napredne značajke za savršene rezultate
Digitalna upravljačka ploča omogućuje vam jednostavno postavljanje temperature između 80°C i 200°C i podešavanje timera do 60 minuta. To osigurava da uvijek imate ispravne postavke za svoje jelo. Brza cirkulacija zraka osigurava brzo i ravnomjerno kuhanje, dok neprianjajući premaz osigurava da se vaša hrana ne lijepi za košaru. Osim toga, friteza na vrući zrak ne sadrži PFAS.
Zdravo kuhanje bez ulja
Tristar Dualzone Flex Airfryer koristi naprednu tehnologiju za kuhanje hrane s malo ili bez ulja, što rezultira zdravijim obrokom bez ugrožavanja okusa. Zahvaljujući brzoj cirkulaciji zraka, vaša se hrana ravnomjerno kuha, što rezultira savršeno hrskavim rezultatima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Friteza
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)