Tristar KB-7351 hladnjak Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 46 l bijela
- Kataloški br:
- 3451206 - 62
- Oznaka:
- KB-7351
- EAN:
- 8713016073518
- Kataloški br:
- 3451206 - 62
- Oznaka:
- KB-7351
- EAN:
- 8713016073518
Tristar KB-7351 hladnjak Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 46 l bijela
580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan korisni sadržaj <1 />Sustav hlađenja <1 />
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Snaga (detalji) | 60 W |
| Neto ukupni kapacitet | 46 l |
| Glasnoća | 41 dB |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Širina | 48 cm |
| Visina | 45 cm |
| Dubina | 48.7 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 80 kWh/godišnje |
| Klimatski razred | N ST |
| Vrijeme skladištenja prilikom kvara | 12 h |
Opis
Opis
Ovaj vrlo kompaktni hladnjak od 46 litara idealan je za ured, spavaću sobu ili kamp. Unatoč maloj veličini, nudi dovoljno prostora za hranu, voće, konzerve, pa čak i veliku bocu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Hladnjak
- Upute.
Komentar
Prilikom narudžbe navedite telefonski broj za koordinaciju dostave. Puno hvala! Proizvod je dostupan samo putem internetske narudžbe i dostave putem rute otpreme.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)