Tristar OV-3627 mini pećnica funkcija tajmer, indikatorska lampica 27 l
- Kataloški br:
- 3593732 - 62
- Oznaka:
- OV-3627
- EAN:
- 8712836999497
- Kataloški br:
- 3593732 - 62
- Oznaka:
- OV-3627
- EAN:
- 8712836999497
Tristar OV-3627 mini pećnica funkcija tajmer, indikatorska lampica 27 l
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Električna pećnica 1500 W 27 l Crna
- Rad s vrućim zrakom, roštilj, kuhanje u mikrovalnoj pećnici
- Broj programa kuhanja: 5
- Upravljanje: Okretni gumb
- Automatsko isključivanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Vrsta proizvoda | mini pećnica |
| Kapacitet | 27 l |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | funkcija tajmer indikatorska lampica |
| Snaga (detalji) | 1500 W |
| Klasa energetske učinkovitosti | nije relevantno (EENRPS00) |
| Izvor topline | struja |
| Temperatura pećnice, maks. | 230 °C |
| Material (detalji) | Čelik |
| Napajanje strujom | 230 V |
| 4 | |
| da | |
| 5 | |
| da | |
| ne | |
| Unutrašnje svetlo | da |
| Neklizajuće nazuvke | da |
| Samočišćenje | ne |
| Gornji grejač | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| Sadrži rešetku za roštilj | da |
| Neto kapacitet rerne | 27 l |
| 90 - 230 °C | |
| da | |
| Automatsko isključivanje | da |
| Knjiga recepata | ne |
| Dužina kabla | 0.9 m |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | da |
| 1 | |
| Ražanj | ne |
| Ugrađeni ekrani | ne |
| 27 l | |
| 1500 W | |
| Gornji i donji grejači | da |
Opis
Opis
Konvekcijska pećnica Tristar OV-3627 kombinira svestranost i učinkovitost u elegantnom dizajnu. S velikodušnim kapacitetom od 27 litara, funkcijom konvekcije i 6 razina grijanja, možete bez napora peći, roštiljati i tostirati sva svoja omiljena jela. Pećnica Tristar dolazi s praktičnim priborom, uključujući lim za pečenje, rešetku za roštilj i ručku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Tristar OV-3627 konvekcijska pećnica, lim za pečenje, rešetka za roštilj, ručka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)