TRU COMPONENTS MP-50 lamelni utikač konektor, ravni Zatik-Ø: 4 mm zlatnožuta 1 kom. Bulk
- Kataloški br:
- 3558197 - 62
- Oznaka:
- TC-14232788
- EAN:
- 4064161500812
- Kataloški br:
- 3558197 - 62
- Oznaka:
- TC-14232788
- EAN:
- 4064161500812
TRU COMPONENTS MP-50 lamelni utikač konektor, ravni Zatik-Ø: 4 mm zlatnožuta 1 kom. Bulk
3.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- zlatnožuta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bulk |
| Nazivna struja - zaokružena | |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14232788 |
| Tip | MP-50 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 4 mm x 29.5 mm |
| Boja | zlatnožuta |
| Promjer | 4 mm |
| Dužina | 29.5 mm |
| Priključak | uključiti |
| Vrsta izolacije | neizolirani |
| Zatik-Ø | 4 mm |
| Konstrukcija | konektor, ravni |
| Kontaktni materijal | mesing pozlaćen |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | lamelni utikač |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.