TRU COMPONENTS TC-13496736 napajanje 5 V/DC 18 A 90 W
- Kataloški br:
- 3374184 - 62
- Oznaka:
- TC-13496736
- EAN:
- 4064161472201
- Kataloški br:
- 3374184 - 62
- Oznaka:
- TC-13496736
- EAN:
- 4064161472201
TRU COMPONENTS TC-13496736 napajanje 5 V/DC 18 A 90 W
56.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 5 V/DC / 18 A;Snaga 90 W;priključni vijčani spoj
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 18 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 18 A |
| Ulazni napon (min.) | 100 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 129 x 97 x 30 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5 V/DC |
| Priključak | priključni vijčani spoj |
| Snaga | 90 W |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Stupanj korisnosti do | 86 % |
| Tolerancija (izlazni napon) | +/-2 % |
| Potrošnja (standby) | 0.5 W |
| Razred zaštite | I |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -20 °C |
| Težina | 340 g |
| Material (detalji) | Metalno kućište |
| Tip | Enkapsulirano napajanje |
| Širina | 97 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 129 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 100 mVpp |
| Tip | TC-YEL100-5 |
| Temperatura okoline | 25 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Univerzalni AC ulaz/kontinuirano
- Zaštita od preopterećenja
- Zaštita od prenapona
- Zaštita od kratkog spoja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.