TRU COMPONENTS TC-13496748 napajanje 24 V/DC 4.5 A 108 W
- Kataloški br:
- 3374187 - 62
- Oznaka:
- TC-13496748
- EAN:
- 4064161472232
- Kataloški br:
- 3374187 - 62
- Oznaka:
- TC-13496748
- EAN:
- 4064161472232
TRU COMPONENTS TC-13496748 napajanje 24 V/DC 4.5 A 108 W
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V/DC / 4.5 A;Snaga 108 W;priključni vijčani spoj
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 4.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4.5 A |
| Ulazni napon (min.) | 100 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 129 x 97 x 30 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Priključak | priključni vijčani spoj |
| Snaga | 108 W |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Stupanj korisnosti do | 90 % |
| Tolerancija (izlazni napon) | +/-1 % |
| Potrošnja (standby) | 0.5 W |
| Razred zaštite | I |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -20 °C |
| Težina | 340 g |
| Material (detalji) | Metalno kućište |
| Tip | Enkapsulirano napajanje |
| Širina | 97 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 129 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 150 mVpp |
| Tip | TC-YEL100-24 |
| Temperatura okoline | 25 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Univerzalni AC ulaz/bez stupnjeva
- Zaštita od preopterećenja
- Zaštita od prenapona
- Zaštita od kratkog spoja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.