TRU COMPONENTS TC-13537768 kratkospojni mostić Raster: 2.54 mm Broj polova po redu:2 Sadržaj: 100 kom.
- Kataloški br:
- 3384442 - 62
- Oznaka:
- TC-13537768
- EAN:
- 4064161472386
- Kataloški br:
- 3384442 - 62
- Oznaka:
- TC-13537768
- EAN:
- 4064161472386
TRU COMPONENTS TC-13537768 kratkospojni mostić Raster: 2.54 mm Broj polova po redu:2 Sadržaj: 100 kom.
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Industrijsko blago da
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kratkospojni mostić |
| Određene značajke | otvoreni s preklopnom drškom |
| Broj pola | 2 |
| RM | 2.54 mm |
| dim. | (D x Š x V) 2.4 x 13.5 x 5 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537768 |
| Boja | crna |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Izolacijski materijal | PBT |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Površina kontakta | Ni |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 3 A |
| Broj polova po redu | 2 |
| Širina | 13.5 mm |
| Visina | 5 mm |
| Dužina | 2.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Oblik igle | pravokutni |
| Tip | TC-13537768 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Za korak od 2,5 i 2,54 mm. Pogodno za žičane igle od 0,6 - 0,64 mm i okrugle igle od 0,6 - 0,7 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 100x mini kratkospojni most
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.