TRU COMPONENTS TC-13537784 gredni utični konektor s vlačnim rasterećenjem Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 6 Broj red
- Kataloški br:
- 3384446 - 62
- Oznaka:
- TC-13537784
- EAN:
- 4064161472423
- Kataloški br:
- 3384446 - 62
- Oznaka:
- TC-13537784
- EAN:
- 4064161472423
TRU COMPONENTS TC-13537784 gredni utični konektor s vlačnim rasterećenjem Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 6 Broj red
1.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 6
- Broj redova 2
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | letva sa ženskim kontaktima |
| Vrsta proizvoda | gredni utični konektor |
| Određene značajke | s vlačnim rasterećenjem |
| RM | 2.54 mm |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 3 |
| Ukupan broj polova | 6 |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 1 A |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | TC-13537784 |
| dim. | (D x Š x V) 12.3 x 6 x 6.8 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537784 |
| Boja | crna |
| Pogodno za (detalji) | Trakasti kabel RM 1,27 mm |
| Širina | 6 mm |
| Visina | 6.8 mm |
| Dužina | 12.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)