TRU COMPONENTS TC-13537808 gredni utični konektor s pričvrsnom prirubnicom Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 16 Broj r
- Kataloški br:
- 3384452 - 62
- Oznaka:
- TC-13537808
- EAN:
- 4064161472485
- Kataloški br:
- 3384452 - 62
- Oznaka:
- TC-13537808
- EAN:
- 4064161472485
TRU COMPONENTS TC-13537808 gredni utični konektor s pričvrsnom prirubnicom Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 16 Broj r
4.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 16
- Broj redova 2
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | muški priključak, ravan |
| Vrsta proizvoda | gredni utični konektor |
| Određene značajke | s pričvrsnom prirubnicom |
| RM | 2.54 mm |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 8 |
| Ukupan broj polova | 16 |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 2 A |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | TC-13537808 |
| dim. | (D x Š x V) 44.4 x 8.1 x 15.1 mm |
| Materijal kućišta | PBT |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537808 |
| Boja | siva |
| Širina | 8.1 mm |
| Visina | 15.1 mm |
| Dužina | 44.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.