TRU COMPONENTS TC-13537812 letva s igličastim kontaktima Raster: 1.27 mm Ukupan broj polova: 10 Broj redova: 2 1 kom.
- Kataloški br:
- 3384453 - 62
- Oznaka:
- TC-13537812
- EAN:
- 4064161472492
- Kataloški br:
- 3384453 - 62
- Oznaka:
- TC-13537812
- EAN:
- 4064161472492
TRU COMPONENTS TC-13537812 letva s igličastim kontaktima Raster: 1.27 mm Ukupan broj polova: 10 Broj redova: 2 1 kom.
1.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 10
- Broj redova 2
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | muški priključak, kutni |
| Vrsta proizvoda | letva s igličastim kontaktima |
| RM | 1.27 mm |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 5 |
| Ukupan broj polova | 10 |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 1 A |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | TC-13537812 |
| dim. | (D x Š x V) 12.7 x 5 x 5 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537812 |
| Boja | crna |
| Izolacijski materijal | PBT |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Širina | 5 mm |
| Visina | 5 mm |
| Dužina | 12.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.