TRU COMPONENTS TC-13537816 gredni utični konektor s vlačnim rasterećenjem Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 26 Broj re
- Kataloški br:
- 3384454 - 62
- Oznaka:
- TC-13537816
- EAN:
- 4064161472508
- Kataloški br:
- 3384454 - 62
- Oznaka:
- TC-13537816
- EAN:
- 4064161472508
TRU COMPONENTS TC-13537816 gredni utični konektor s vlačnim rasterećenjem Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 26 Broj re
1.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 26
- Broj redova 2
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | letva sa ženskim kontaktima, ravna |
| Vrsta proizvoda | gredni utični konektor |
| Određene značajke | s vlačnim rasterećenjem |
| RM | 2.54 mm |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 13 |
| Ukupan broj polova | 26 |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 1 A |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | TC-13537816 |
| dim. | (D x Š x V) 37.72 x 6 x 7 mm |
| Materijal kućišta | PBT |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537816 |
| Boja | crna |
| Pogodno za (detalji) | Trakasti kabel RM 1,27 mm |
| Širina | 6 mm |
| Visina | 7 mm |
| Dužina | 37.72 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.