TRU COMPONENTS TC-9202120 piezo zujalica Razvoj buke: 75 dB Napon: 12 V trajni zvuk 1 St.
Kataloški br:
Oznaka:
TC-9202120
Oznaka:
TC-9202120
Main product image
1/3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x V) 23.5 mm x 19 mm
Napetost
12 V
Oblikovati
Okruglo
Održivost / ekološka kompatibilnost
Pakiranje bez plastike
Promjer
23.5 mm
Razvoj buke
75 dB
Sadržaj
1 kom
Tip
TC-9202120
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
19 mm