TRU COMPONENTS TC-AM5D-RED digitalni ugradbeni mjerni uređaj
- Kataloški br:
- 3365403 - 62
- Oznaka:
- TC-13461612
- EAN:
- 4064161407111
- Kataloški br:
- 3365403 - 62
- Oznaka:
- TC-13461612
- EAN:
- 4064161407111
TRU COMPONENTS TC-AM5D-RED digitalni ugradbeni mjerni uređaj
37.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerno područje: 0,0000 - 3,0000 A
- Boja zaslona: crvena
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | digitalni ugradbeni mjerni uređaj |
| Mjerna funkcija | struja |
| Mjerno područje (min.) | 0 A |
| Tip | TC-AM5D-RED |
| Mjerni raspon (maks.) | 3.0000 A |
| Tehnologija prikaza | LED |
| Širina za ugradnju | 45 mm |
| Ugradbena visina | 26 mm |
| dim. | (D x Š x V) 48 x 29 x 22 mm |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| min. pogonski napon | 3.5 V/DC |
| Osvjetljenje zaslona | crveno |
| Širina | 29 mm |
| Visina | 22 mm |
| Dužina | 48 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.