Trust 2K QHD-Webcam Konferenzen Web kamera
- Kataloški br:
- 3410059 - 62
- Oznaka:
- 24732
- EAN:
- 8713439247329
- Kataloški br:
- 3410059 - 62
- Oznaka:
- 24732
- EAN:
- 8713439247329
Trust 2K QHD-Webcam Konferenzen Web kamera
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Web kamera, konferencije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Web kamera |
| Sučelje | USB |
| Boja | crna |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 65 mm |
| dim. | (Š x V x D) 90 x 50 x 65 mm |
| Težina | 85 g |
Opis
Opis
Visokokvalitetna 2K QHD web kamera s autofokusom, dvostrukim mikrofonima i filtrom za privatnost
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)