Trust AZURA WIRELESS PARTY SPEAKER Bluetooth zvučnik vodootporan
- Kataloški br:
- 3410066 - 62
- Oznaka:
- 25280
- EAN:
- 8713439252804
- Kataloški br:
- 3410066 - 62
- Oznaka:
- 25280
- EAN:
- 8713439252804
Trust AZURA WIRELESS PARTY SPEAKER Bluetooth zvučnik vodootporan
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zvučnik
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Bluetooth zvučnik |
| Izlazna snaga | 100 W |
| Određene značajke prijenosnih zvučnika | vodootporan |
| Način prijenosa | Bluetooth® |
| dim. | (Š x V x D) 235 x 310 x 220 mm |
| Težina | 3800 g |
| Širina | 235 mm |
| Visina | 310 mm |
| Dubina | 220 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Bežični Bluetooth® zvučnik za zabavu s RGB osvjetljenjem koji donosi dobre vibracije sa vama
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.