Trust BENYA XXL DESK PAD - BLUE podložak za miša i tipkovnicu plava boja
- Kataloški br:
- 3410070 - 62
- Oznaka:
- 25480
- EAN:
- 8713439254808
- Kataloški br:
- 3410070 - 62
- Oznaka:
- 25480
- EAN:
- 8713439254808
Trust BENYA XXL DESK PAD - BLUE podložak za miša i tipkovnicu plava boja
86.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- jastučić
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podložak za miša i tipkovnicu |
| Širina | 900 mm |
| Visina | 2 mm |
| Dubina | 430 mm |
| Boja | plava boja |
| dim. | (Š x V x D) 900 x 2 x 430 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Materijal | PVC |
Opis
Opis
XXL stolna podloga za udobnu organizaciju vašeg radnog prostora
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.