Trust etui za prijenosno računalo LAPTOP SLEEVE - GREEN zelena
- Kataloški br:
- 3410065 - 62
- Oznaka:
- 25247
- EAN:
- 8713439252477
- Kataloški br:
- 3410065 - 62
- Oznaka:
- 25247
- EAN:
- 8713439252477
Trust etui za prijenosno računalo LAPTOP SLEEVE - GREEN zelena
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Rukav
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | navlaka |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dubina | 285 mm |
| Boja | zelena |
| Težina | 208 g |
| dim. | (Š x V x D) 25 x 400 x 285 mm |
Opis
Opis
Izdržljiva navlaka za prijenosna računala do 16 inča
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.